Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
El detectiu Conan
Infantils
06.00
Wow! English Method
Infantils
06.50
Spirit, cavalcant en llibertat
Infantils
07.17
Kikoriki
Infantils
07.40
Bola & Bill
Infantils
08.06
Elements MIC
Infantils
08.31
Misha, la gata violeta
Infantils
08.43
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
09.03
Artús i els vailets de la Taula Rodona
Infantils
09.26
Zoom, el dofí blanc
Infantils
09.49
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
10.14
Històries dels caçadors de monstres: A cavalcar!
Infantils
10.36
George de la jungla
Infantils
11.00
Els Mini Ninges
Infantils
11.23
Els germans Kratt
Infantils
12.06
Espies de veritat
Infantils
12.50
Un drama total: la revenja de l'illa
Amunt, amunt i a volar amb el meu globus llastimós
Infantils
13.34
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.56
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Pel·lícula: Vacances
Pel·lícules
15.50
Pel·lícula: Gent que ve i bah
Pel·lícules
17.35
Pel·lícula: Què fem amb la Honey?
Pel·lícules
19.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
13.56
El xou de la Pantera Rosa
Infantils
14.30
La Pantera Rosa
Infantils
14.51
Els germans Kratt
Infantils
15.04
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
15.49
Les tres bessones
Infantils
16.25
Els mixets
Infantils
17.10
El Mic i els seus amics
Infantils
17.30
Les construccions d'en Louie i la Yoko
Infantils
17.55
Leo, el guardabosc
Infantils
18.10
Xavier Enigma i el museu secret
Infantils
18.31
Un dramarama total
Infantils
18.54
Mondo Yan
Infantils
19.24
Zoom, el dofí blanc
Infantils
19.48
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
20.13
Les Sisters
Infantils
20.35
Avatar: l'últim mestre de l'aire
Infantils
21.10
El detectiu Conan
Infantils
21.34
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.35
El cazador
Altres
18.30
España directo
Altres
19.30
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Polònia
Altres
22.05
Alguna pregunta més?
Altres
22.45
Pep
Apunta't el meu nom
Sèries
23.25
Pel·lícula: Barcelona, nit d'estiu
Pel·lícules
00.15
Copa Amèrica
Esports
01.50
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quan arribin els marcians
Reeducació, addiccions i Àurea Márquez
Altres
22.15
Sinopsi
Els barrets de Balenciaga
Altres
22.45
El documental
Documentals
22.50
Sinopsi
Altres
23.55
El món des de l'aire
De Toledo al Palau de La Granja
Documentals
00.00
Quan arribin els marcians
Reeducació, addiccions i Àurea Márquez
Altres
00.25
El documental
Documentals
01.00
L'Amèrica Llatina salvatge
La Patagònia: Els confins de la Terra
Documentals
02.00
El món des de l'aire
De Toledo al Palau de La Granja
Documentals
02.50
GR Pirineus
La gran àgora
Documentals
03.15
Karakia
Lisa, Alaska+irlandesos catalans
Altres
03.50
Thalassa
L'ofici de fer gòndoles
Altres
04.40
L'illa del tresor
Montserrat Tura
Altres
05.05
L'illa del tresor
Pere Portabella
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
Leonardo
Sèries
22.10
Comando actualidad
Altres
23.00
La noche en 24 horas
Informatius
02.00
Noticias 24 horas
Informatius
03.50